«Срібно-бронзовий» успіх черкаських веслувальників у Кубку України

21 Квітня, 2021

У Дніпрі відбувся Кубок України пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.

За нагороди змагались спортсмени з 27 областей України. Черкаську область представляло 15 веслувальників. Ілона Трофімова у каное-двійці на дистанції 500 метрів серед дівчат 16-18 років виборола срібну медаль. Також дівчина здобула бронзу у каное-двійці на 200 метрів. Олексій Фідрус та Валерія Іваненко у каное-двійці у змішаному класі на дистанції 200 метрів посіли друге місце.

А вже цього тижня, 23-25 квітня 2021, в Умані пройде Кубок Черкаської області з веслування на байдарках і каное на призи чемпіона олімпійських ігор Андрія Хіміча.

Про це повідомляють в Управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА