Черкаські спортсмени серед переможців та призерів чемпіонату України з морського багатоборства

20 Травня, 2021

Змагання серед жінок та юнаків 13-15 років, у Києві серед представників 8 регіонів України, проходили у чотирьох видах (плавання 200 м, стрільби з пневматичного пістолету, бігу на 800 м, та 1000 м веслування на шлюпках ял-4).

Серед жінок в командному заліку 1 місце посіла збірна Черкаської області ( Снесар Анастасія, Кошова Фаїна, Бадрак Єлизавета, Скляр Сніжана та Дибченко Іванна).

В особистому заліку чемпіонкою України стала Кошова Фаїна , Снесар Анастасія – срібна призерка.

У командному заліку серед юнаків кияни посіли перше місце, команда юнаків КДЮСШ Черкаської міської ради (Нечаєв Денис, Ткачук Максим, Горбенко Ілля, Кравченко Роман, Регеда Рустам) посіла друге місце, команда Черкаської області (Токман Дмитро, Галкін Роман, Кириленко Прохор, Стрижак Олександр, Комар Вячеслав) – третє місце

Черкаських багатоборців до змагань готували: Лариса Снесар, Ольга Жало, Сергій Каданцев, Ірина Ступак, Віктор Фіщук.