Успішний виступ студенток уманського вишу на чемпіонаті України з важкої атлетики

23 Вересня, 2022

У Хмельницькому відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків і жінок

У найголовніших змаганнях України з важкої атлетики серед дорослих змагалися і спортсмени з Черкащини.

Єдиною, хто у складі нашої збірної піднімався на п’єдестал пошани, стала Анна Конякіна з Умані, яка у ваговій категорії до 71 кг виборола три срібні медалі – ривок – 75 кг, поштовх – 92 кг і сума – 167 кг. Крім цього Конякіна разом із своєю землячкою – Валентиною Мельник, яка у ваговій категорії 55 кг показала наступні результати- ривок – 55 кг, поштовх – 75 кг, сума – 130 кг, виконали норматив Майстра спорту України.

Обоє важкоатлеток є студентками Уманського національного університету садівництва. Тренує Анну Конякіну (на знімку – на п’єдесталі) і Валентину Мельник (на знімку – на головній сторінці) – Пучко Василь Іванович.

Спортсменки і тренер висловлюють вдячність адміністрації Уманського національного університету садівництва на чолі з ректором професором Непочатенко Оленою Олександрівною за сприяння популяризації і розвитку важкої атлетики у навчальному закладі і Черкаські області загалом.