Команда ЧІПБ виборола низку нагород чемпіонату України з пожежно-прикладного спорту

24 Вересня, 2022

Загалом у чемпіонаті участь взяли 23 збірні з підрозділів Служби порятунку та вищих навчальних закладів

За результатами змагань команда Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України виборола третє місце.

В особистих заліках курсантка 2-го курсу Лілія Апончук стала «бронзовою» призеркою у вправі 100м смуга з перешкодами (у попередніх спробах під час змагань встановила рекорд з результатом 17,50 сек). Також Лілія – «срібна» призерка у двоборстві.

Майор с. ц. з. Арсен Іпієв став «бронзовим» призером у підйомі по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху навчальної вежі та «срібним» призером у двоборстві.

Курсант 4-го курсу Антон Кречик став переможцем 100м смуги з перешкодами, а курсант 3-го курсу Владислав Носок – «бронзовим» призером у цій же вправі. Курсант 4-го курсу Юрій Скрипка отримав посвідчення МС України з пожежно-прикладного спорту.