Вихованці КДЮСШ №2 (Черкаси) з нагородами Всеукраїнських змагань з фехтування та триатлону

27 Жовтня, 2023

Всеукраїнський турнір «Ліга Миронюка» з фехтування на шаблях етап серед дітей 2009 р. н. та молодше відбувся у Черкасах, а чемпіонат України з триатлону (кросового дуатлону) у вікових групах (дорослі, юніори, юнаки) пройшов у Львові

Вихованці КДЮСШ № 2 ЧМР у Всеукраїнському турнірі «Ліга Миронюка» з фехтування на шаблях посіли наступні призові місця:

2 м. – Божко Мирон;

Чемпіонат України з триатлону (кросового дуатлону) у вікових групах (дорослі, юніори, юнаки), де спортсмени КДЮСШ № 2 ЧМР показали наступні результати:

-в категорії дівчата (дистанції – 1,5км біг – 5км вело – 750м біг) у  Набатнікової Поліни 3 місце;

-в категорії юнаки (дистанції – 1,5км біг – 5км вело – 750м біг)  Животков Іван здобув 1 місце.