Черкащанин виборов «бронзу» чемпіонату України з марафону з веслування на байдарках і каное

14 Травня, 2024

У Вінниці пройшов Чемпіонат України з марафону з веслування на байдарках і каное пам’яті воїна-спортсмена Ігоря Присяжнюка.

За повідомленням сайту Федерації каное України 132 спортсмена з 18 областей України та міста Києва взяли участь в цьому чемпіонаті. Веслярі змагались в на короткій (3,4км) та довгих дистанціях (для різних видів: від 11,8 км до 26.2 км). Змагання також були відбором для участі в Кубку світу з марафону. Чемпіони та призери в своїх видах представлятимуть Україну на міжнародних стартах.

Серед учасників чемпіонату були шестеро спортсменів ДЮСШ з веслування м. Черкаси.

Серед черкащан найкращий результат показав Іван Команов. Підопічний тренерів Максима Прокопенка та Павла Кучера здобув третє місце на дистанції 3,4 км (каное одиночка, юніори).