Черкащанин Сергій Куліш виборов бронзу чемпіонату Європи з кульової стрільби

9 Травня, 2026

У хорватському Осієку відбувся фінал чемпіонату Європи зі стрільби з гвинтівки на 50 м у стрільбі з трьох положень, у якому взяв участь дворазовий призер Олімпійських ігор з Черкас – Сергій Куліш

Черкащанин у кваліфікації показав найкращий результат серед усіх учасників. У фіналі боротьба була максимально напруженою: Куліш тривалий час йшов поза межами призової трійки, проте в останніх раундах зміг вирвати бронзову нагороду.