Гімнастки з Черкащини вибороли командне золото Чемпіонату України

28 Травня, 2026

В Івано-Франківську відбувся Чемпіонат України серед юнаків зі спортивної гімнастики, де збірна команда Черкаської області виборола перше місце

Чемпіонки України у командній першості:

Проценко Яна МС (КДЮСШ «Спартак» ЧМР, ОФКІП тренери: Бордовська Т.В., Блищик В.С., Лев А.В.)

Волинець Альона МС (КДЮСШ «Спартак» ЧМР, ОФКІП, тренери: Бордовська Т.В., Блищик В.С., Лев А.В.)

Сліпчук Маргарита КМС (ОДЮСШ «Олімпія», ОФКІП, тренери: Кравченко О.О., Лев А.В., Стебунова Д.О.)

Капуста Яна І р. (КДЮСШ «Спартак» ЧМР, тренери: Блищик В.С., Бордовська Т.В.)

Колбасова Дарʼя І р. (КДЮСШ «Спартак» ЧМР, тренери: Блищик В.С., Бордовська Т.В.)

Сокуренко Дарина ІІ р. (ДЮСШ «Олімпія» тренер: Кравченко О.О.)

В особистій першості нагороди здобули:  

Яна Проценко — 1 місце (програма МСУ, 2011 р.н.)

Альона Волинець — 2 місце (МСУ, 2012 р.н.)

Яна Капуста — 1 місце (1 розряд, 2014 р.н.)

Дарʼя Колбасова — 3 місце (1 розряд, 2015 р.н.)