Владислава Торопцева з Чорнобаю – срібна призерка молодіжного чемпіонату світу з боротьби самбо

17 Жовтня, 2019

Участь у змаганнях взяли близько 300 спортсменів із 44 країн світу, які виборювали звання чемпіонів у 40 вагових категоріях

Серед учасників чемпіонату світу була і курсантка 1-го курсу ЧІПБ, майстер спорту України з самбо, кандидат у майстри спорту з дзюдо Владислава Торопцева з Чорнобаю .
У перший день змагань в особистому заліку у ваговій категорії 68 кг Владислава здобула срібну нагороду.
Загалом українська збірна фінішувала серед лідерів медального рейтингу та здобула 17 призових місць, із них золотих – 3, срібних – 4, бронзових – 10.прходив

Молодіжний чемпіонат світу зі спортивного та бойового самбо 2019 року  проходив у місті Ташкент (Республіка Узбекистан).